Haberler

Teknoloji Hizmetleri olarak, her marka ve model notebook tamir, bakım ve yedek parça satış hizmeti vermekteyiz. Asus Notebook Tamiri  Asus Notebook Ekran Değişimi Asus Notebook Adaptör Satışı Asus Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi  Asus Notebook BGA Chipset Tamiri ve Değişimi  Asus Notebook Kasa Tamiri  Asus Notebook Batarya Değişimi  Asus Notebook Harddisk Değişimi  Asus Notebook Şarj Soket Değişimi  Asus Notebook Kasa Onarımı  Asus Noteboo..

DEVAMINI OKU

Teknoloji Hizmetleri olarak, her marka ve model notebook tamir, bakım ve yedek parça satış hizmeti vermekteyiz. Hp Notebook Tamiri  Hp Notebook Ekran Değişimi Hp Notebook Adaptör Satışı Hp Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi  Hp Notebook BGA Chipset Tamiri ve Değişimi  Hp Notebook Kasa Tamiri  Hp Notebook Batarya Değişimi  Hp Notebook Harddisk Değişimi  Hp Notebook Şarj Soket Değişimi  Hp Notebook Kasa Onarımı  Hp Notebook Bios Şifre Kırma&nbs..

DEVAMINI OKU

Teknoloji Hizmetleri olarak, her marka ve model notebook tamir, bakım ve yedek parça satış hizmeti vermekteyiz. Apple Notebook Tamiri  Apple Notebook Ekran Değişimi Apple Notebook Adaptör Satışı Apple Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi  Apple Notebook BGA Chipset Tamiri ve Değişimi  Apple Notebook Kasa Tamiri  Apple Notebook Batarya Değişimi  Apple Notebook Harddisk Değişimi  Apple Notebook Şarj Soket Değişimi  Apple Notebook Kasa Onarımı  Ap..

DEVAMINI OKU

Teknoloji Hizmetleri olarak, her marka ve model notebook tamir, bakım ve yedek parça satış hizmeti vermekteyiz. Lenovo Notebook Tamiri  Lenovo Notebook Ekran Değişimi Lenovo Notebook Adaptör Satışı Lenovo Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi  Lenovo Notebook BGA Chipset Tamiri ve Değişimi  Lenovo Notebook Kasa Tamiri  Lenovo Notebook Batarya Değişimi  Lenovo Notebook Harddisk Değişimi  Lenovo Notebook Şarj Soket Değişimi  Lenovo Notebook Kasa Onarımı..

DEVAMINI OKU

Teknoloji Hizmetleri, bir çok yazılım firmasının üretmiş olduğu yazılımların satışını yapmaktadır ... Satışını Gerçekleştirdiğimiz Yazılım Ürünleri Microsoft Windows 7 Pro TR Microsoft Windows 7 Pro Eng Microsoft Windows 8 Pro Tr Microsoft Windows 8 Pro Eng Microsoft Windows 8.1 Pro Tr Microsoft Windows 8.1 Pro Eng Microsoft Windows 10 Pro Tr / Eng Microsoft Office 2013 / 2016 TR/ENG Home And Bussiness Microsoft Office 2013 / 2016 TR/ENG Professional Adobe Master Collection A..

DEVAMINI OKU

Bilgisayar teknik servis hizmeti, bilgisayarınızda oluşan donanımsal ve yazılımsal arızaların teknik servisimizde veya firmanızda giderilmesi işlemini, donanımsal parçaların daha üst versiyonlarıyla değiştirilmesini, bilgisayarınızda tozlanan parçaların bilgisayar zarar vermeden temizlenmesini, özellğini yitirmiş olan termal macunların yenilenmesini, elektronik malzemlerin ölçümlerini yapılarak ileride arızalanabilecek parçaların önceden tespitini ve bunların değişimini, detaylı bir antivirüs ta..

DEVAMINI OKU

Teknoloji Hizmetleri olarak, her marka ve model notebook tamir, bakım ve yedek parça satış hizmeti vermekteyiz. Dell Notebook Tamiri  Dell Notebook Ekran Değişimi Dell Notebook Adaptör Satışı Dell Notebook Menteşe Tamiri ve Değişimi  Dell Notebook BGA Chipset Tamiri ve Değişimi  Dell Notebook Kasa Tamiri  Dell Notebook Batarya Değişimi  Dell Notebook Harddisk Değişimi  Dell Notebook Şarj Soket Değişimi  Dell Notebook Kasa Onarımı  Dell Noteboo..

DEVAMINI OKU

SUNUCU& SERVER    Sunucuların firmalar ve siteler için ne kadar önemli olduğunun bilincinde olan bir firma olarak, sunduğumuz sunucu hizmetlerinde daima güvenilir olmayı hedeflemekteyiz. Sunucular vermiş olduğu hizmetlere göre farklı isimler ile bilinmektedir. Eğer siz değerli ziyaretçilerimiz bilgisayarınızı veri tabanı sunucu olarak kullanacaksanız mutlaka veri tabanı yazılımını almanız gerekir. Veri tabanı yazılımı ile, veri kaybını önleyerek yedekleme sistemi ile hacker sald..

DEVAMINI OKU